Víte, co si máte představit pod pojmem vejce OVUS Premium?

 MG_3488-edPokusím se to vysvětlit. Především však musím uvést, že k naší firmě nepatří vychloubačnost či nadměrná snaha o to, abychom ostatním sdělovali za každou cenu vše, co se u nás děje. Mluví za nás výsledky, obliba našich vajíček na českém trhu, spokojenost odběratelů, dobrá komunikace s obchodníky. Až do letošního podzimu jsme nepovažovali za podstatné šířit se o našich úspěších, dobrých skutcích, nápadech, jež realizujeme. Hřálo nás u srdce, že odvádíme dobrou práci, která má smysl, která je prospěšná ostatním.

Číst více

Nové podstrany věnované prémiovým vajíčkům

technology-3164715 1920Naše prémiová vajíčka představují na českém trhu zcela jedinečné produkty, které si domácí spotřebitelé velmi oblíbili. Zjistili jsme ale, že by si o nich přáli mít více informací, než které jim poskytuje stručný popis a tabulka výživových hodnot na krabičkách, v nichž si je kupujete. Rozhodli jsme se proto vytvořit na našem webu nové podstrany. Pro každý produkt zvlášť. Indiánská vejce svůj prostor již mají. Pro vejce Moravia je podstrana čerstvě spuštěná. Farmářský výběr se na webu již brzy objeví.
Na každé podstraně vám odhalujeme příběh jednotlivých druhů vajíček, který se někdy vine klikatými cestami. Dokonce se společně dostaneme až do Jižní Ameriky do období raného novověku.

Číst více

Inspirace s bloggery

blog-3428667 1920Máme rádi originální recepty, které vajíčkům sluší. Baví nás nejnovější trendy i tradiční kuchyně. Jak vajíčka lépe ukázat, než v praxi? Než v rukou těch, kteří inspirují své čtenáře a sledující. Zahájili jsme spolupráci s bloggery. V první fázi jsme oslovili bloggerské duo Báru a Pavla, kteří stojí za projektem Z pekáčku (zpekacku.cz). Jsou jim vlastní především témata spojená s vařením a cestováním.

Číst více

Peču jen to cukroví, které mám rád

IMG 0589i2Robina Červenku, vedoucího provozu z OVUS, jste poznali prostřednictvím našeho newsletteru během jara. Tehdy nám prozradil, že si doma nemůže nechat ujít pečení velikonočního beránka. Zajímalo nás, zda stejně nadšeně vytváří i vánoční laskominy. Prozradil nám tedy:

Číst více

Indiánská vejce jako pochoutka nejen pro gurmány

IMG 0026Indiánská vejce jsou raritou na našem trhu. Získávají si náklonnost českého spotřebitele. Kdo je jednou ochutnal, zůstává jim věrný. Proč jsme tento produkt před několika lety zařadili ve firmě OVUS-podnik živočišné výroby, spol. s r.o. do svého portfolia, přiblížil Ing. Tomáš Milich, jednatel společnosti.

Číst více