Inspirace s bloggery

blog-3428667 1920Máme rádi originální recepty, které vajíčkům sluší. Baví nás nejnovější trendy i tradiční kuchyně. Jak vajíčka lépe ukázat, než v praxi? Než v rukou těch, kteří inspirují své čtenáře a sledující. Zahájili jsme spolupráci s bloggery. V první fázi jsme oslovili bloggerské duo Báru a Pavla, kteří stojí za projektem Z pekáčku (zpekacku.cz). Jsou jim vlastní především témata spojená s vařením a cestováním.


První článek, který věnovali našim vajíčkům, vás provede řadou Premium – od Indiánských vajec přes Farmářský výběr až k proslaveným vajíčkům Moravia. V dalších článcích se budete moci těšit na snídaňové speciality, jak sladké, tak slané. Ale v současnosti už můžete na blogu najít nepřebernou řadu receptů, pro které jsou naše vajíčka jako stvořená. Například ty na vejce Benedikt či máslovou vánočku.

Věříme, že se vám bude práce Barči a Pavla líbit a budete jejich blog i sociální sítě často navštěvovat.

Mimo to brzy spustíme spolupráci i s bloggerkou Kateřinou, která je autorkou blogu Intuitive Diary (intuitivediary.com). Stravování nemá vůbec lehké. Je totiž alergická na pšenici, a tak velice pečlivě musí hlídat vše, co si dopřeje. Chystá pro vás několik zdravých receptů a také pár článků o tom, jak přežít bez pšenice a nezbláznit se z toho.

V OVUS si stojíme za tím, že vajíčka mají svou nezastupitelnou roli v lidské výživě a dokáží zpestřit naše stolování velmi chutným až překvapivým způsobem. Vyhovují těm, kteří mají rádi aktivní a zdravý životní styl. Znovu je objevují ti, kdo se snaží navázat na tradici prvorepublikové cukrařiny a nejlepších moučníků. Vejce jsou zkrátka superpotravinou, s níž se nemusí lidé omezovat, ani ve chvíli, kdy se snaží zhubnout nějaké to kilo, nabrat svaly nebo prostě jen pečovat o svou kondici a dobrou náladu. Vždyť ve starověké Číně a Indii si toho dávno všimli – naše stravování určuje naši náladu, to, kdo jsme.

Bloggeři v dnešním online světě vytváří trendy a se svými sledujícími komunikují přímo, bez zprostředkovatelů. Pokud tedy právě tvoříte recept podle jejich instrukcí, můžete velmi záhy získat zpětnou vazbu, radu nebo se jen podělit o své úspěchy.