Nové podstrany věnované prémiovým vajíčkům

technology-3164715 1920Naše prémiová vajíčka představují na českém trhu zcela jedinečné produkty, které si domácí spotřebitelé velmi oblíbili. Zjistili jsme ale, že by si o nich přáli mít více informací, než které jim poskytuje stručný popis a tabulka výživových hodnot na krabičkách, v nichž si je kupujete. Rozhodli jsme se proto vytvořit na našem webu nové podstrany. Pro každý produkt zvlášť. Indiánská vejce svůj prostor již mají. Pro vejce Moravia je podstrana čerstvě spuštěná. Farmářský výběr se na webu již brzy objeví.
Na každé podstraně vám odhalujeme příběh jednotlivých druhů vajíček, který se někdy vine klikatými cestami. Dokonce se společně dostaneme až do Jižní Ameriky do období raného novověku.

Podíváte se společně s námi do našeho chovu. Zakládáme si na tom, že díky řadě inovací umožňuje našim slepičkám žít v souladu s přirozenými rytmy i v přirozeném společenství.

Věříme, že vás zaujmou informace o přínosu vajec pro zdraví a o tom, jak je lze zařadit do zdravého jídelníčku. Věnujeme se analýze obsahu cholesterolu, vitamínů, minerálů a bílkovin. Získáte inspiraci, jak lze vajíčka využít v různých typech stravovacích přístupů od paleo diety až po výživu v rekonvalescenci.

Seznámíte se s tím, proč tomu kterému druhu zrovna sluší nejvíce cukrařina, snídaňová menu nebo zapékání. Odhalíte nejedno tajemství světových šéfkuchařů, kteří si například velmi oblíbili Indiánská vejce. Zjistíte, proč světový i domácí cukráři milují sníh z bílků vajec Moravia.

Na závěr je pro vás připraven seznam obchodů, kde lze naše vejce zakoupit.

Vše jsme pro vás zabalili do hravé grafiky, která vás bude jednotlivými podstranami provázet.