Víte, co si máte představit pod pojmem vejce OVUS Premium?

 MG_3488-edPokusím se to vysvětlit. Především však musím uvést, že k naší firmě nepatří vychloubačnost či nadměrná snaha o to, abychom ostatním sdělovali za každou cenu vše, co se u nás děje. Mluví za nás výsledky, obliba našich vajíček na českém trhu, spokojenost odběratelů, dobrá komunikace s obchodníky. Až do letošního podzimu jsme nepovažovali za podstatné šířit se o našich úspěších, dobrých skutcích, nápadech, jež realizujeme. Hřálo nás u srdce, že odvádíme dobrou práci, která má smysl, která je prospěšná ostatním.


Posléze jsme však zjistili, že to nestačí. Že nastal čas, abychom veřejnost více informovali o tom, co děláme, jaké produkty do prodeje dodáváme, aby naši zákazníci, ať koncoví spotřebitelé nebo gastro provozy, školní jídelny či nemocnice, o nás věděli více.

Po několika letech usilovného zvažování jsme se tedy rozhodli inovativně prezentovat naši přidanou hodnotu, tedy unikátnosti, které českému zákazníkovi nabízíme. Kromě běžných konzumních vajec totiž OVUS produkuje dvě speciality: Vejce Moravia a Farmářský výběr. Jedná se o vejce z podestýlkového chovu. Více informací naleznete v záložce exkluzivní vejce.