Čerstvá slepičí vejce - hnědá vejce
Čerstvá slepičí vejce - hnědá vejce

Čerstvá slepičí vejce - hnědá vejce

Nosnice si sami odchováváme ve svých odchovnách pro kuřice od jednodenních kuřat. Pro maximální spokojenost  nosnic a kvalitní snášku, využíváme řízeného krmení, tzn. že v každém okamžiku má kuřice a následně nosnice nejoptimálnější krmivo s ohledem na svoje potřeby dle konkrétního stáři věku. Pro svůj odchov využíváme   krmivo od ryze českých dodavatelů v maximální kvalitě, tím naše vejce mají jedinečnou chuť a barvu. Na základě dlouholetých zkušeností máme ve svých hejnech výhradně hnědé hybridy nosnic HISEX a HY-LINE, které dodávají hnědá vajíčka vynikající chuti.

Číst více
Vařená loupaná vejce
Vařená loupaná vejce

Vařená loupaná vejce

Vařená a loupaná vejce v nálevu jsou velmi oblíbená u výrobců lahůdek, rovněž jsou hojně využívány v restauracích, školních jídelnách a obdobných provozech.   Při zpracování využíváme moderní automatizovanou linku SANOVO, která zajišťuje přesně vycentrované žloutky uprostřed vejce. Barva a chuť vařených vajec je přitom zachována a nálev ve kterém jsou vejce uskladněna je udržuje a chrání.  Na našem trhu jsme zahájili výrobu tohoto výrobku před 10-ti lety.

Číst více
Exkluzivní vejce
Exkluzivní vejce

Exkluzivní vejce

Čerstvost, špičková chuť a výborné nutriční hodnoty. To milují naši zákazníci. Proto si vyhledávají vejce naší řady Premium, tedy Indiánská vejce, vajíčka Moravia a Farmářský výběr.  Některá z naší produkce navazují na tradici malých tuzemských venkovských chovů. Jsou zkrátka jako od babičky ze dvorku.  A ta Indiánská miluje dokonce i britská královna. V každém případě jsou tato vajíčka unikátní a budou chutnat skutečně každému. Milují je děti, maminky, chutnají mužským i těm, kteří dbají o štíhlou linii nebo se touží stravovat zdravě, aniž by se museli vzdávat lahodné chuti. Okouzlila také cukráře, šéfkuchaře a restauratéry. Jsou prostě skvělá!

Číst více