Indiánská vejce

IMG 7195Každý produkt, každá potravina má v sobě příběh. A tak i vajíčko, které běžně považujeme za samozřejmost, nad níž se nepozastavujeme, náhle dostává zcela jiný rozměr, pakliže je řeč o Indiánských vejcích. Stává se exkluzivní lahůdkou v našem jídelníčku, inspiruje chutí i svým vzhledem. Jedinečná zdravá pochoutka pro všechny. Nezáleží na tom, zda jste sportovcem, vytíženým manažerem, maminkou dvou malých rošťáků, mladým člověkem, kterých chce na svém stole vždy jen tu nejlepší kvalitu.

Číst více
Čerstvá slepičí vejce - hnědá vejce
Čerstvá slepičí vejce - hnědá vejce

Čerstvá slepičí vejce - hnědá vejce

Nosnice si sami odchováváme ve svých odchovnách pro kuřice od jednodenních kuřat. Pro maximální spokojenost  nosnic a kvalitní snášku, využíváme řízeného krmení, tzn. že v každém okamžiku má kuřice a následně nosnice nejoptimálnější krmivo s ohledem na svoje potřeby dle konkrétního stáři věku. Pro svůj odchov využíváme   krmivo od ryze českých dodavatelů v maximální kvalitě, tím naše vejce mají jedinečnou chuť a barvu. Na základě dlouholetých zkušeností máme ve svých hejnech výhradně hnědé hybridy nosnic HISEX a HY-LINE, které dodávají hnědá vajíčka vynikající chuti.

Číst více
Vařená loupaná vejce
Vařená loupaná vejce

Vařená loupaná vejce

Vařená a loupaná vejce v nálevu jsou velmi oblíbená u výrobců lahůdek, rovněž jsou hojně využívány v restauracích, školních jídelnách a obdobných provozech.   Při zpracování využíváme moderní automatizovanou linku SANOVO, která zajišťuje přesně vycentrované žloutky uprostřed vejce. Barva a chuť vařených vajec je přitom zachována a nálev ve kterém jsou vejce uskladněna je udržuje a chrání.  Na našem trhu jsme zahájili výrobu tohoto výrobku před 10-ti lety.

Číst více
Exkluzivní vejce
Exkluzivní vejce

Exkluzivní vejce

V naší nabídce nalezente několik speciálních druhů vajec. Jedná se o dva druhy vajec od nosnic s genetickým původem od jihoamerických indiánů a dále vejce od slípek Moravia, které chovaly naše prababičky.

Číst více
Odchov a prodej kuřic a nosnic
Odchov a prodej kuřic a nosnic

Prodej ročních slepic

Drobný prodej ročních slepic bude na farmě v Těhuli vždy v pátek:

7.9.2018
14.9.2018
21.9.2018
27.9.2018 (čtvrtek)
5.10.2018
12.10.2018
19.10.2018

Vždy od 10 do 12 hod.
Cena: 50 kč/ks