Exkluzivní vejce

Čerstvost, špičková chuť a výborné nutriční hodnoty. To milují naši zákazníci. Proto si vyhledávají vejce naší řady Premium, tedy Indiánská vejce, vajíčka Moravia a Farmářský výběr.  Některá z naší produkce navazují na tradici malých tuzemských venkovských chovů. Jsou zkrátka jako od babičky ze dvorku.  A ta Indiánská miluje dokonce i britská královna. V každém případě jsou tato vajíčka unikátní a budou chutnat skutečně každému. Milují je děti, maminky, chutnají mužským i těm, kteří dbají o štíhlou linii nebo se touží stravovat zdravě, aniž by se museli vzdávat lahodné chuti. Okouzlila také cukráře, šéfkuchaře a restauratéry. Jsou prostě skvělá!

 

Vejce Moravia

exkluzivni 03_vejce_moravia

Kdo by si nepřál tajný recept na nejpevnější a nejnadýchanější bílkový sníh? A my ho máme. V podobě vajec Moravia, jejichž bílky se dají asi o 30 % lépe vyšlehat. Takže nejen, že je sněhu více. Ale má dokonce ideální parametry, pro které jsou tato vejce vyhledávaná cukráři a kuchaři napříč celou republikou. Plemeno Moravia patří mezi ta tradiční česká, která byla oblíbená na venkovských dvorcích našich babiček.
Moravia IMG_1716Vajíčka jsou typická krémovým zbarvením skořápky a krásným tvarem. Žloutek má přirozeně sytou barvu až dooranžova. Moravia je ryze české plemeno známé našim babičkám.

Více o vejcích Moravia

 

 

Vejce farmářský výběr 

Moravia IMG_1716Lahodná vajíčka pro jakoukoli kulinární úpravu, která mají vynikající chuť a pochází od plemen oblíbených v České republice. Vykouzlíte s nimi lahodné chlebíčky, omelety, zapékanou zeleninu, gratinované brambory, perfektní sekanou nebo ten nejlepší slaný koláč. Jedinečné chuťové vlastnosti a kvalitu vajíček zaručuje moderní způsob chovu v hluboké podestýlce, kdy mají slepičky přístup na čerstvý vzduch a denní světlo. Mohou žít v souladu s přirozenými rytmy a bez stresu z přítomnosti predátorů.

Více o vejcích Farmářský výběr